+38 068 338 00 43

Привітання директораДиректор Європейської школи мистецтв

Народний художник України, член Національної спілки художників України

Олег Пінчук

Вітаю вас у розмаїтому та креативному світі Європейської Школи Мистецтв Міжнародного Європейського Університету!

Сьогодні у творчому та мистецькому просторі, як ніколи гостро відчувається потреба у нових, прогресивних, активних та спрямованих на успіх, фахівців. Світ невпинно розвивається, з`являються все нові й нові технічні можливості, що розширюють методи реалізації творчих задумів. Але стрімкий розвиток технологій кардинально змінює вимоги до сучасних митців, змушує їх вирішувати більш складні задачі, ніж раніше. Сьогодні вже замало просто володіти професійними знаннями, сьогодні треба не пристосовуватись до потреб суспільства, а формувати ці потреби, і за допомогою мистецтва, впливати на розвиток мистецтва не просто у масштабі однієї країни, а у світовому масштабі. Музика, балет, спів, образотворче мистецтво – це унікальні інструменти для об’єднання світової спільноти, адже вони є воістину інтернаціональними. Мистецтво – це основа для створення загальної культури людства у майбутньому.

Якщо ви – талановиті, креативні, наполегливі, вмієте мислити творчо і маєте бажання досягти успіху – то сміливо обирайте нашу Європейську Школу Мистецтв Міжнародного Європейського Університету!

Ми впевнені, що саме в стінах нашої Європейської Школи Мистецтв почнеться творчий шлях майбутніх відомих музикантів, академічних, естрадних та джазових співаків, хореографів та танцівників, дизайнерів одягу та аксесуарів, акторів театру та кіно. Адже тільки у нас у якості викладачів виступають найкращі актори, співаки, музиканти та хореографи, імена яких відомі не тільки в Україні, а й за її межами. Вони з радістю поділяться з вами не тільки своїми професійними знаннями, а й власним успішним фаховим досвідом. Наші викладачі – це реально діючі митці, які мають сучасне бачення мистецтва, і які власноруч формують та впроваджують нові тренди у світі мистецтва. Тільки у нас ви отримаєте можливість проходити практику у найвідоміших столичних театрах, концерт-холах та концертних залах.

Контакти
Приймальна комісія

+38 068 338 00 43
+ 38 068 338 00 43
+38 093 338 00 43
ННІ "Європейська школа мистецтва "

+38 044 338-00-41
Наша адреса

Приймальна комісія:
проспект Академіка Глушкова, 42 / 03187